HAKKIMIZDA

Yenilikçi çözüm, sağlıklı uzun ömürlü, fonksiyonel ve estetik kiremitler üretiyoruz.

Toprağın ve ateşin en eski ustalarından olan Yüksel Kiremit, 1965 yılından günümüze gelişen teknolojiyi takip ederek, yaptığı atılımları ve gerçekleştirdiği yatırımları ile tuğla kiremit endüstrisine çağdaş ve teknolojiye dayanan bir anlayış getirerek Çorum'da ve Türkiye'de önde gelen kuruluşlar arasında yerini edinmiştir.

Geleneksel üretim yöntemlerinden sıyrılarak, otomasyona dayalı üretimi ile donanımlı laboratuarlarımızda, hammaddenin, yarı ürünün ve son ürünün üzerinde gerçekleştirilen deney ve testler ile ürünlerimizin güvenirliği ve kalitesi doğrulanmış olur. Kiremitlerimiz TS EN 1304 belgesi ile gerekli ürün performansını belgelendirmiştir. Ayrıca Yüksel Kiremit 2003 yılında TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarını sağlayarak kiremit sayesinde sistemini belgelendiren ilk firma olma özelliğini taşır.

DAİMA KALİTE VE YENİLİKÇİ DÜŞÜNCE

Doğal kil hammedelerini işleyerek ürettiği uzun ömürlü, sağlıklı çatı kiremitleri ile yapılarda ihtiyaç duyulan gerekli konforu, sağlamlığı, güveni en dekoratif biçimiyle müşterilerine sunmaktadır. Yüksel Kiremit olarak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel modeller,renkler ve ebatlarda üretimleri ile siparişlerini zamannında teslim etmesi, müşteri memnuniyetini sağlamak ve daha da arttırmak adına her türlü yenilikçi düşünce ve kaliteyi ön planda tutması, doğaya ve çevreye saygısı ile ülke ve il ekonomisine katkılarımızın verdiği gururla yolumuza devam etmekteyiz.

KİREMİT

Kil kiremitler yanmaz; yüksek sıcaklıklarda pişirilerek elde edildiği için, A1 sınıfı yanmaz olarak kabul edilmektedir. Kil kiremitler, can ve mal güvenliğimiz açısından çatılarda yangın risklerine karşı en önemli teminattır.